• off-na blog

מוצרי טיפוח מבית קמדיס

לא מזמן כתבתי על האתר החדש של חב' קמדיס ועל מיתוג מוצרי החברה, אחזור כאן בקצרה: 

קמדיס מתמחה וגם מובילה בפיתוח ושיווק מוצרי דרמו-קוסמטיקה המבוססים על תרכובות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית. לאחרונה השיקה החברה אתר חדש (לינק) המאפשר רכישת מוצרים המטפלים בבעיות עור שונות כגון פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אדמומיות, יובש ועוד. כל המוצרים נטולי בישום, סטרואידים ופראבנים ונבדקים דרמטולוגית. על כל מוצר תאריך תפוגה ברור.

למרות שהמוצרים מיועדים לטפל בבעיות שונות ואינם מוגדרים מוצרי יוקרה, הרי שניכרת השקעה באריזות ובשפופרות הנוחות לשימוש ובעיצובן המשדר טבע וצמחים. על כל אריזה ציור של הצמחים בהם נעשה שימוש במוצר והסבר קצר.

בימים אלה כל המוצרים נמכרים באתר ב-20% הנחה. משלוח חינם על הזמנות מעל 170 ש"ח. המחירים שציינתי הינם לפני הנחה.

קיבלתי מס' מוצרים לסקירה, השייכים לסדרות שונות של המותג:


- Skin Relief

Calming Lotion

תחליב להקלה והרגעה מהירה לעקיצות וגירויי עור שונים. 30 מ"ל, 39 ש"ח.

תחליב-ג'ל כתמתם, ריחו חמצמץ ומקיים את הבטחתו - הקלה מיידית במקרה של עקיצות יתושים וגירויי עור אחרים. מתאים לכולם-גם לתינוקות מגיל 6 חודשים. מוצר חובה במיוחד בקיץ עתיר היתושים-שימו בתיק שלוקחים לים או לבריכה ופתרתם את כל בעיות העקיצות. 

- Dry Skin

Hydrating Foot Gel

ג'ל לחות לרגליים, לעור סדוק ויבש במיוחד. 100 מ"ל, 45 ש"ח.

ג'ל כתמתם בעל ניחוח מרענן ונעים, נספג די מהר ומשאיר ניחוח מתקתק. ממליצה להשתמש בו גם לכפות הידיים (בעיקר בגלל ספיגתו המהירה המאפשרת חזרה מהירה לפעילות). מעניק לחות לעור יבש, מזין ומרכך.


- Topic Skin

Face & Body Wash

ג'ל רחצה טיפולי לניקוי הפנים והגוף, להקלה על תסמיני עור יבש ומגורה-כמו גרד ואדמומיות. 200 מ"ל, 55 ש"ח.

קצת מוזר לי שאותו המוצר משמש גם לעור הפנים וגם לגוף, תמיד השתמשתי בתכשירים יעודיים. לסבון ריח חמצמץ מדי שפחות התחברתי אליו, אבל כשמתגברים עליו מגלים מוצר נהדר שגם סייע לי בזמן התקף אלרגיה במהלכו כל עור הפנים היה אדום וגירד מאוד. ההקלה מיידית, הגירוד נעלם מהר, האדמומיות גם כן לאחר מספר שימושים. מומלץ גם בשימוש באמבטיה, גם לקטנטנים מגיל חצי שנה.


Face & Body Cream

קרם לפנים ולגוף, משלים את פעולתו של ג'ל הרחצה מאותה הסדרה. 200 מ"ל, 90 ש"ח.

מה שכתבתי לגבי ג'ל הרחצה תקף גם כאן. מזין את העור היבש והמגרד.


- Sebo

Dandruff Shampoo

שמפו לטיפול בקשקשים, לקרקפת יבשה ואדמומית. 200 מ"ל, 50 ש"ח.

יש להשתמש בשמפו 3 פעמים בשבוע בלבד. הניחוח נעים מאוד, השמפו עצמו די סמיך, נשטף מהר. פתר בעיית קשקשים לנסיינית אחת בתוך שבועיים, ובעיית גירוד בקרקפת לנסיינית אחרת בתוך שני שימושים בלבד!

עוד בסדרה-קרם טיפולי לקרקפת שמיועד להזין את עור הקרקפת ומפחית גרד ואדמומיות.


- Sebo Skin

T-Zone Cleanser

תרחיץ פנים טיפולי לעור מגורה, אדמומי ומתקלף. 100 מ"ל, 40 ש"ח.

מיועד לעור שמן. נסיינית בעלת עור שומני מסרה כי הניחוח נעים מאוד, מתקתק ופרחוני, כמו השמפו. הפתח מעט גדול ולכן יוצאת כמות רבה. התרחיץ ייבש את עורה.


T-Zone Cream

קרם פנים טיפולי לעור שומני מגורה, אדמומי ומתקלף. 50 מ"ל, 69 ש"ח. הניחוח נעים מאוד. הקרם מיועד לעור פנים הנוטה לקילופים באיזור ה-T: מצח, גבות וצדי האף. מתאים למבוגרים ותינוקות מעל גיל 6 חודשים (הרבה פעמים לתינוקות יש קילופים בעור הפנים עקב שמש, פריחת זיעה וכד', והקרם מעולה בשבילם). לנסיינית בעלת עור שומני הקרם ייבש מאוד את העור. אולי מתאים לבעלי עור שומני מאוד.


- Pso Skin

Body Cream

קרם גוף טיפולי המסייע בהפחתת יובש וקילופים בעור. 100 מ"ל, 90 ש"ח. הניחוח נעים מאוד, מאותה הסדרה הכתומה. מס' נסייניות משתמשות בו עד היום-מעולה לעור יבש ואדמומי, למשל לאחר רחצה בים או בבריכה, או סתם בגלל מזג האויר. תחושה נעימה וספיגה מהירה.


Balance. Nature. Science


OFF-NA - fashion, makeup & more

OFF-NA בלוג אופנה, ביוטי ולייף סטייל