• off-na blog

הי דרומה עם קורונה

מאוד התלבטנו אם ליסוע עכשיו לאילת. האווירה, מצב הרוח (או חסרונו), הקורונה. בסוף החלטנו שכן. וכמובן שכשיש תחושה לקטסטרופה-זה מה שקורה בסוף. אבל אני גולשת.

נסענו בדיוק לפני שבוע. ידענו שהבנות לא יפסידו הרבה מהלימודים וקיווינו למזג אוויר טוב. טוב זה יחסי. לפני כמה שנים נסענו באוגוסט. היו 43 מעלות בצל. קנינו גלידה במול הים ומיד כשיצאנו היתה רוח מדברית חזקה שהמיסה את כל הגלידה בשניה וגם הטיסה אותה על החולצה שלי. הפעם היו 49 מעלות... אגיד לך כך יונית: לא היה נורא כל כך. מבחינת מזג האוויר, כמובן.

שמלה: Adela.me // כפכפים: רנואר // תיק: מרשה בלרינה // משקפי שמש: אופטיקנה


להגיע למלון בזמן קורונה לא דומה לשום דבר אחר שקרה לך בחיים: בלובי יש שומר שמכוון את הבאים וממדר: אתם חכו עם המזוודה בצד, פותח את החבל החוסם את הכניסה ונותן רק לאחד לעבור לעשות צ'ק-אין. בחדר מחכה ערכת חיטוי ומיגון הכוללת 2 מסיכות, 2 מגבוני חיטוי ו-4 פדי אלכוהול לניגוב, וכן בקבוקון אלכוג'ל. אני חושבת שעכשיו אנשים יקחו יותר ערכות כאלה מאשר סבונים ובקבוקוני שמפו ומרכך.

ואז זה קרה: בזמן ארוחת הערב התקשרה המחנכת של השוקולדית. מסתבר שכשהבת היתה בבית הספר שבוע קודם נחשפה לתלמיד חולה קורונה. אמו היתה חולה מאומתת והוא בכל זאת הגיע לבית הספר, גם לאחר שחלה בעצמו. הייתם מאמינים? גם לנו לקח קצת זמן. ואז התחילו הדיונים: מה עושים? חוזרים כולנו? ואיך אפשר לדעת שבאמת היה חולה כשהגיע לבית הספר? לאחר התייעצות עם משרד הבריאות (אמרו לנו שאפשר להשאיר אותה בחדר לבד בבידוד, אבל היתה צריכה להשאר שבוע ואנחנו באנו רק ל-4 ימים, וגם מה הכייף פה להגיע עד אילת ולהשאר בחדר...) הוחלט על מתווה: האהוב לקח אותה על הבוקר הביתה, נשאר איתה לילה בבית ולמחרת חזר אלינו ללילה נוסף. כך יצא שנסע את המרחק אילת-בית 4 פעמים ב-4 ימים...

לא יכולה לתאר לכם את תחושות הזעם, התסכול, הבאסה הכללית. הרבה דמעות היו מעורבות. גם שלי. עד שכבר יצאנו לנופש, אני בכלל הייתי זקוקה לו מאחר ואני בבית ממרץ, לא עובדת ובקושי מסתובבת.

החלטתי לא למנוע מהבנות שנשארו איתי את הכייף ואפילו הסכמתי ללכת איתן לבריכה ולים (בתור חולת בריכה לשעבר שלא נכנסה לבריכה יותר מ-20 שנה ואין לה בגד ים-זאת בהחלט משימה אבל עמדתי בה בגבורה. פשוט ישבתי על הכסא והסתכלתי עליהן).

החלטנו גם שלא נמנע מעצמנו תמונות נאות, אז יצאנו לחום הגדול. אמיצות!

קלאץ': Dorothy Perkins // עגילים: Love Affair Jewelry Design // קשת: Shein


העגילים הכדוריים עוצבו ע"י נעה לוי (בן עמרם), בעלת המותג Love Affair Jewelry Design, עליה כבר כתבתי פוסטים (לינק, לינק) ואת התכשיטים המהממים שהיא מעצבת תוכלו לראות ולרכוש כאן, כאן ובנייד 055-6800529. העגילים הם חלק מקולקציית דיווה- Diva collection ועשויים קריסטלים אדומים ופנינים. יוקרתית, מיוחדת ומדוייקת.

את התיק הצלתי מהפח, אחרי שהקטנה (שקיבלה אותו פעם כשקנתה נעליים של מרשה בלרינה) החליטה שאין לה מה לעשות איתו. כמובן שסיפחתי אותו אלי. את הכפכפים קניתי במיוחד לנופש, יש להם עקב קטן והם נוחים אבל לא להליכה מרובה.

את השמלה הנדירה גיליתי באינסטגרם. יש גם בצהוב עם ורוד, אבל זאת שבחרתי היא יותר הצבעים שלי. הגזרה שלה רחוקה מהגוף, בשרוולים יש גומי כך שאפשר לשחק עם האורך שלהם והיא מאוד רטרו. בדיוק אני!


כשיוצאים מגלים מקומות נפלאים-כמו למשל הדלת הענקית שבתמונה. מעניין לאן היא מובילה...

סרפן: קסטרו // טי-שירט: Adika // כפכפים: Twentyfourseven


בחדר האוכל היתה אווירת קורונה לגמרי: רק המנות העיקריות הוגשו לכל סועד על צלחת, השאר הונחו בקערות ועליהן מכסים מפלסטיק. מצד אחד זה טוב כי בטוח נזרק פחות אוכל ככה (אנשים לא יקחו 5 קעריות סלט בד"כ), מצד שני רצינו לשפר את העולם אז מה נסגר עם כל המכסים מהפלסטיק???

לפחות הלחמניות עטופות בניילון... מקווה שימשיכו ככה גם אחרי הקורונה (אפשר ורצוי גם להחליף את הניילון בנייר).


וכמובן שאין על הקינוחים

קצת נוף:

שמלה: רנואר // שרשרת: הדס שלום SH תכשיטי פורצלן // מטפחת: Twentyfourseven


גם המסיכה מתאימה לשמלה... לא צולמתי בדובאי. עדיין.

עכשיו צריך לפצות את המבודדת...OFF-NA - fashion, makeup & more

OFF-NA בלוג אופנה, ביוטי ולייף סטייל