• off-na blog

דבר אלי בצווארונים

בגלגול הקודם שלי הייתי לונדונית. לבשתי שמלות ארוכות ומתרחבות, עשויות שכבות-שכבות, ולהן צווארוני תחרה ענקיים, צחורים בלובנם ועשירים בעיצובם.

התשוקה הזאת לצווארונים המעוצבים עברה לגלגול הזה. כבר לפחות עשר שנים אני קונה לי חולצות וסריגים עטויי צווארונים מיוחדים. מדי פעם התשוקה שלי מהדהדת במגזיני האופנה העולמיים (כבר כתבתי לא פעם שאני מקדימה את זמני), ואנו עדים להתעוררות סגנון הלבוש הזה. אני צוחקת לי בלב כי אצלי זה לא טרנד-זה אורח חיים.

צווארון מעוצב ומיוחד, לאו דווקא ענקי-מה שחשוב זה הצורה, לא הגודל - מוסיף כל כך הרבה לבגד, גם לבגד חלק ופשוט. למי שיש צוואר קצר זה "מאריך" אותו מבחינה אופטית, למי שיש צוואר ארוך זה מוסיף ליופי.

הבגד הראשון שקניתי ולו צווארון מיוחד הוא הסריג מ-אמה, לו אני קוראת "סריג לואי", כי מזכיר את הסגנון של לואי ה-16. או ה-18. ווטאבר. אמנם אנחנו מדברות פה על צרפת ולא אנגליה אבל זה קרוב.

הסריג הזה נשמר אצלי לארועים מיוחדים בלבד. לא תראי אותי לובשת אותו לעבודה או לסידורים. נותנת לו את הכבוד המגיע לו. כך קרה שכשלורנזו וילורסי מעצב הבשמים הגיע ארצה להשקת בושם חדש ואני נבחרתי לראיין אותו בבלעדיות-לבשתי את הסריג (לינק לפוסט).


סריג: אמה

סריג נוסף שנמצא בארוני כבר כמה שנים, וגם הוא מ-אמה. לא רק שיש לו צווארון מיוחד, אלא כל החלק הקדמי שלו מעוטר פפיונים. הכי בובתי.

סריג: אמה // מכנסיים: מנגו // מגפונים: שני בר


לאחרונה גיליתי את חב' תמרה ישראל, לה אתר וחנות בירושלים. המותג פונה ללקוחות השומרות על צניעות ואני התחברתי מאוד וכבר זמן רב רציתי לרכוש. ניצלתי מבצע מעולה שהיה לא מזמן והזמנתי 6 חולצות וסריגים. נכון שאני לא עובדת ויש סגרים כל יומיים אז מי יראה אבל בשביל הנפש זה חשוב. המשלוח הגיע די מהר וגיליתי לצערי שחסר סריג אחד. יצרתי קשר עם החברה, התקשרו אלי מהר, הנציגה התנצלה (לא קורה בארצנו) ואמרה שתשלח את הסריג עד הבית בימים הקרובים וכך אכן היה. בימים אלו של שירות לקוי מצד חברות גדולות ומוכרות, כייף שיש שינוי מרענן ביחס ללקוח!

לשניים מהפריטים שרכשתי יש צווארונים מיוחדים (לכן רכשתי. דה):

סריג נעים ומחמם בצבע ורוד עתיק, ולו צווארון פיטר-פן לבן ששוליו תחרה. אפשר ללבוש איתו הכל-ג'ינס, מכנסיים מחוייטים, חצאית, טייץ. כמובן שאין צורך להוסיף שרשרת. מאחר וקצת קשה לי בלי שרשרת, החלטתי לענוד צמיד מעל השרוול. גם בחורף אל תזנחי את הצמידים שלך (קראי את הטיפסטייל שלי)!

סריג: תמרה ישראל // מכנסיים: רנואר // נעליים: Couple of // צמיד: טופ-טן


הפריט השני מתמרה הוא חולצת כפתורים בצבע בורדו, לחלוטין צבע של חורף.

מאחר וקשה לראות את יופיו של הצווארון בגלל הצבע הכהה, לבשתי אפודת-סריג בצבע שמנת מעל. לא שכחתי להוסיף את סיכת הדש המוזהבת בשביל קצת בלינג.

חולצה: תמרה ישראל // סריג: יאנגה // מכנסיים: Cos // מגפונים: אלדו // סיכה: Shein


אם את לא רוצה להשקיע בחולצה עם צווארון מיוחד, או שאת צריכה קצת זמן להתרגל לרעיון-אפשר גם לקנות צווארון שמניחים מעל כל חולצה או סריג ויש לו את אותו האפקט. כמו כאן, למשל. תוכלי לראות תמונות נוספות בפוסט על קולולוש.

אפשרות נוספת היא לרכוש שרשרת קולר רחבה ומעוצבת-מתקבל אותו האפקט של הדגשת הצוואר והוספת נופך מרשים לבגד. כמו כאן, הקולר של Love affair jewelry design ותוכלי לראות עוד בפוסט.

מקווה שנתתי לך קצת השראה ♥

OFF-NA - fashion, makeup & more

OFF-NA בלוג אופנה, ביוטי ולייף סטייל