הבלוג שלי נוצר בעקבות אהבתי לכתיבה, ובו אני משתפת אתכם הקוראים בחוויות אותן אני עוברת בחיי היום יום שלי. בבלוג אני חולקת איתכם אהבות נוספות שלי, בהן אהבה לבן זוגי, לבנותי ולתחביבי הכוללים בין היתר כל מה שקשור לאיפור וטיפוח וכן בגדים, נעליים וכד'.

 
חלק מהפוסטים אותם אני כותבת מהווים סקירה אודות מוצר איפור/טיפוח/בישום כלשהו אותם קניתי בכספי ובדקתי על עצמי. ישנן סקירות אודות מוצרים שקיבלתי מחברות או מיחצ"נים. כל מוצר שאני בודקת עומד בזכות עצמו, כלומר אם אני בודקת קרם עיניים, למשל, אני משתמשת רק בקרם הספציפי ולא בקרמי עיניים אחרים במקביל או לסירוגין, במשך לפחות שבוע (אם זו דוגמית) או חודש אם זה מוצר בגודל מלא.
 
כל חוות דעת על מוצר נעשית על דעת עצמי בלבד ומשיקולי-שלי. אני מציינת את מחיר המוצר, האריזה שלו והכמות, ריח ומרקם אם יש, הוראות שימוש ומבחן התוצאה-דעתי הפרטית על המוצר: האם קיים את ההבטחה המצויינת עליו, איך הרגשתי במהלך השימוש בו ולאחריו, האם התוצאה השביעה את רצוני וכו'.
שום שיקולים זרים לא מעורבים בחוות הדעת שלי, וגם אם המוצר התקבל לצורך סקירה, אני עדיין אכתוב עליו כאילו שילמתי מכספי שלי, גם לטובה וגם לפחות מזה. אם אני מאוד מרוצה מהמוצר ארשה לעצמי להשתפך ולהלל ואם אני לא מרוצה-אכתוב ממה אני לא מרוצה ומה אפשר לשפר. בשום אופן אין בכוונתי לפגוע ביצרני המוצר או משווקיו כמו שאין בכוונתי לנסות לגרום לאנשים לקנות אותו-אני משאירה זאת לשיקול דעת הקוראים.
אם טעיתי בפרט כלשהו-אשמח לדעת על כך ולתקן, ואם פגעתי בלי כוונה-אתנצל. אבל אני כותבת את דעתי האישית בלבד לאחר בדיקה והסקת מסקנות.
 
אני לא מתחייבת לפרסם פוסט אודות מוצר, גם אם נשלח אלי לסקירה, מסיבות שונות: אם המוצר ממש גרוע, אעדיף לבדוק קודם עם מי ששלח לי אותו, מה הבעיה במוצר (אולי במקרה היה מקולקל או פג תוקף ולכן הסקירה שלי לא תהיה הוגנת); אם המוצר לא מתאים לתכני הבלוג וכדומה.  
 
אני משקיעה המון מחשבה ועבודה בכל פוסט שאני כותבת: החל מנושא הפוסט, שמו, תוכן הפוסט, התמונות, הצילומים (ואם זהו פוסט איפור-גם של האיפור עצמו), ההגהה והעריכה; אף פוסט לא נכתב כלאחר יד, ולכן אשמח אם תכבדו אותי בתגובותיכם, בהרשמה לעדכונים במייל, בהרשמה כקוראים קבועים-מנויים, בלייק בדף הפייסבוק וכמובן במחשבה עלי כמו שאני חושבת עליכם.
 

תהנו מהקריאה ואם יש לכם שאלות אני פה - בתגובות ובמייל  off.na.blog@gmail.com

בלוג אופנה, טיפוח ולייף סטייל OFF-NA

OFF-NA - fashion, makeup & more

OFF-NA בלוג אופנה, ביוטי ולייף סטייל